Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı TMGD Sınav Duyurusu

İçindekiler

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı TMGD  Sınav Duyurusu yayınladı. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ çerçevesinde 06 Aralık 2015 tarihinde yapılacak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sınavı sınav başvuru başlangıç ve başvuru bitiş tarihleri aşağıda.

tmgd_tehlikeli_madde_guvenligi_danısmanligi1106 ARALIK 2015 TMGD SINAVI BAŞVURU TARİHLERİ:

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi vermek üzere Bakanlığımızca yetkilendirilen eğitim Merkezleri tarafından 02 Kasım 2015 günü saat 21.00’e kadar tamamlanmış eğitimlere katılanlar ile eğitimden muaf olup, doğrudan sınava girme hakkı olanlar 09 Kasım 2015 tarihi saat 17.00’ye kadar 06 Aralık 2015 tarihinde saat 10.00’da yapılacak TMGD sınavına başvuru yapabilirler.

NOT:

1) Bakanlık gerektiğinde sınav tarihlerinde değişiklik yapabilir.

2) Bakanlık ihtiyaca göre TMGDE Sınavı için ayrıca duyuru yapacaktır.TMGD-2015-Sınav-Takvimi

06 ARALIK 2015 YILI TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI (TMGD) SINAVI

SINAV TARİHİBAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİBAŞVURU BİTİŞ

TARİHİ

EĞİTİMDEN MUAF SINAV BAŞVURU BİTİŞ TARİHİ
06 ARALIK 201526 EKİM 201509 KASIM 201509 KASIM 2015

AÇIKLAMA :

  • Eğitim Merkezlerinden eğitim almış ve Bakanlığımızca eğitimi onaylanmış kişiler ile eğitimden muaf kişiler kendi (e-devlet) şifreleri ile turkiye.gov.tr adresinde bulunan Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü hizmetlerinden Sınav Başvuru hizmetini kullanarak veya TMGD eğitimi aldıkları eğitim merkezlerinin yetkilisine ait (e-devlet) şifresi ile en son altı ay önce çekilmiş (yüz hatlarının tamamı gözükecek şekilde ve renkli) resimleri taranarak kamu.turkiye.gov.tr adresinden müracaatta bulunabilirler. Kendilerine ait resimleri taranmamış olan adaylar sınava alınmayacak olup, sınava alınmış olsalar bile sınavları geçersiz sayılacaktır.

Sınav başvuru başlangıç tarihinden önce Bakanlığımız evrak kaydına giren kursiyerlerin resim düzeltme talepleri işleme alınacak olup, sınav başvuru tarihinden sonra yapılan resim düzeltme talepleri bir sonraki sınav için dikkate alınacaktır.

Eğitim kurumunun kapatılmış olması halinde sınav başvurusu yapacak kişi kendi şifresi veya herhangi bir eğitim kurumu aracılığıyla müracaat edebilecektir.Tehlikeli madde güvenlik danışmanı eğitimi

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Olma Şartları nelerdir?

TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Nedir?

Kaynak: U.H.D.B.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.