7-8 Aralık sınav sonuçları açıklandı mı?

İçindekiler

7-8 Aralık 2019 1. dönem sınavları bitti, şimdi sırada ne var? Açık Lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 2020 – 2. Dönem Kayıt Yenilemeler ve yeni kayıtlar ne zaman başlayacak?

7-8 Aralık 2019 – 1. Dönem sınav sonuçları açıklandı

7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak? Tüm gelişmeler AçıkTercih.Com ile gününde cebinizde:7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

Arkadaşlar derin sezgilerimiz ve tecrübelerimiz sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi bize bildirdi, biz de sizin için yazıyoruz:

Açık Lise 7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları 24 Aralık 2019 günü itibariyle sisteme yüklenecek, son kontroller yapıldıktan sonra 25 Aralık 2019 günü aol.meb.gov.tr adresinden sınav sonuçları açıklaması yayınlanacak. (Sınav sonuçları sisteme yüklendiğinde haberini uygulama üzeriden cebinize atacağız.)

Mezun olanlara, mezun olmak için gün sayanlara hayırlı olsun.

Peki mezun olmayanlar ne yapacak?

Mezun olamayan ve devam edecek olan açık liseli arkadaşlarımız için 2019-2020 2. Dönem Kayıt Yenileme Tarihleri ise 6 Ocak 2020 itibariyle başlayacak olan kayıt yenileme işlemlerini Ocak ayının sonuna kadar yaptırmak zorunda. Aynı tarih aralığında Açık Liseye ilk defa kayıt yaptıracak ve geçiş yapacak arkadaşlarımızın da kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesleki Açık Öğretim Lisesi İş Takvimi yayınlandı

Açık Öğretim Lisesi 2019-2020 İş Takvimi de yayınlandı

Telaşa paniğe gerek yok: AçıkTercih.Com Mobil Uygulaması var.

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise hem çıkmış sınav sorularını çözün, hem de kayıt yenileme ve sınav tarihleri gibi tüm önemli tarihleri günü geldikçe hatırlatalım!Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

7-8 Aralık sınav sonuçları açıklandı mı? (4 Yorum)

  1. Merhaba 7-8 Aralık’ta sınava girdim örgün eğitimden geçtim kredin tam olduğu için sadece zorunlu dersleri verecektim fakat din kültürü dersinden 40 puan alarak kaldım ne zaman verebilirim din kültürünü

    • Sadece zorunlu (ortak) dersleri seçmek ve geçmek sizin için yeterli.
      Geçemediğiniz Din Kültürü 7 galiba; onu 8. dönemin ortak dersleri ile birlikte 2. dönem kayıt yenileme ve ders seçmelerinde tekrar seçecek ve Mart’taki sınavda daha ciddiye alarak çalışıp geçeceksiniz. Daha erken veya daha başka bir yol yok. Maalesef tek yol tekrar seçmek ve sınava girmek.

    • Mehmet kardeşim, bu türden bir suçlama veya eleştiriyi en son yapabileceğin sitedesin. Bu site açık lise sistemini ve kitaplarını yakından takip eden ve yeni müfredat ile ilgili sürekli uyarı yapan, en son dönem sorularını da sınavdan bir kaç hafta sonra yayınlamaya başlayan bir site. Açıktercih.Com olarak bu suçlamanı, yalancı değilsen cehaletine veriyoruz, seni kınıyoruz kardeşim.