Açık Tercih Açık Lise Testleri: Üye Ol – Test Çöz

Açık Tercih Açık Lise Testleri: Üye Ol – Test Çöz

Sitemize üyelik başvuruları başladı, kayıt formunu geçerli bir mail adresi ile doldurun, üyeliğiniz onaylandığında onay maili, e-mail adresinize gelecek. 

Sitemize üye olarak

 • Yazılarımıza kolayca yorum yapabilir,
 • üyelere özel içeriklerden faydalanabilir,
 • Parola korumalı içeriklerimize ulaşabilir,
 • Sitemizdeki bütün Açık Lise çıkmış sınav sorularını test olarak çözebilir,
 • Dersler ve Açık Lise sistemi ile ilgili sorularınıza cevap ve
 • Tecrübeli rehber öğretmenimizden rehberlik yardımı alabilirsiniz.

Üyelik

Telif ve İmtiyaz Hakkı

 • Sitemizde yayınlanan Açık Öğretim Liseleri Sınav sorularının her hakkı MEB ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE aittir. Hangi amaçla olursa olsun, tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, fotoğraflarının çekilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması ya da kullanılması, yayımlanması MEB ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN yazılı izni olmadan yapılamaz. Bu yayın izni telif ücreti ödenerek alınmıştır.

Açık Lise Online Test Çöz: Derslere göre test linkleri için buraya bakın!

Açık Lise Online Test Çöz

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Test Çöz AÖL Sınavlarına Hazırlık Online Testleri burada. Güncel ve en yeni, en son çıkmış sınav açık..

Açık Lise Matematik Testi Çöz 2018 2019

Açık Lise Matematik Testleri Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için hem ortak (zorunlu) bir ders olması hem de dönemlik kredisinin 6.

Açık Lise Coğrafya Online Test Çöz 2018 2019

Açık Lise Coğrafya Online Testleri Coğrafya 1-2-3-4. dönemlerde Ortak (zorunlu), 5-6-7-8.nci dönemlerde ise seçmeli derstir. Aşağıda ortak Coğrafya 1-2-3-4 dersi çıkmış sınav sorularını online sınav..

Açık Lise Felsefe Online Test Çöz

Açık Lise Felsefe Testleri Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi ortak dersi olan felsefe 1-2-3-4 dersi ve seçmeli Psikoloji, Sosyoloji, Mantık derslerinden çıkmış..

Açık Lise Kimya Testi Çöz

Açık Lise Kimya Testleri Açık Lise Kimya Testi Çöz, Açık Lise çıkmış Kimya sınav sorularını online test olarak çözerek açık lise sınavlarında yüksek başarı sağlayın, dönem..

Açık Lise İngilizce Test Çöz

Açık Lise İngilizce Online Testleri Ana Sayfası Açık Öğretim Lisesi yeni müfredata uygun İngilizce çıkmış sınav soruları ve testleri aşağıda. 6-7 Nisan 2019 tarihli AÖL..

Koşullar ve Kişisel Verilerin Gizliliği

 • Koşullar ve Kişisel Verilerin Gizliliği için buraya bakın.
 • Comodo SSL  sertifikalı Açık-Tercih.Com‘da kişisel bilgileriniz şifrelenir, site yöneticisi dahi bilgilerinizi değiştiremez, parola gibi bilgilerinizi göremez.

Açık Lise sınavlarında yanınızdayız, başarı dileklerimizle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Tercih Açık Lise Testleri: Üye Ol – Test Çöz (52 Yorum)

 1. İyi günler ek sınav kayıt tarihleri ne zaman 17 kredi aldım ingilizce inkilap hiç hatırlamıyorum geriye 79 kredim kaldı vermem gereken

 2. İyi aksamlar seçmeli coğrafya 1 dersi seçtim cografya 5 kitabının tamamınamı çalısmam gerekiyor

 3. İyaksalar seçmeli demokrasi ve insan hakları 1 seçtim kitabın tamamına,çalışmam gerekiyor

  • Evet. SEÇMELİ DEMOKRASİ ve İNSAN HAKLARI 1
   Açıklama: DEMOKRASİ ve İNSAN HAKLARI 1 dersi için öğrencilerimiz kitabın tamamından sorumludur. Kitabı indirmek ve bütün derslerle ilgili açıklamaları görmek için tıklayın.

  • Hayır maalesef hemşirelik yok. Yaşlı bakımı diye bir alan var. Yaşlı bakımı alanı için hangi il ve hangi okullarda kontenjan olduğunu sorgulamanız lazım, çünkü her ilde ve her meslek lisesinde bu bölüm yok. Hangi il ve okullarda Yaşlı Bakım bölümü ve başka hangi bölümlerin bulunduğunu görebilmek için öncelikle buraya tıklayın; burada istediğiniz bilgi olur da bulamazsanız, aynı sayfadaki MAÖL Kontenjan Sorgulama linklerini takip edebilirsiniz.

   • Açıköğretim liseliler 2 kere mi sınava girecek, hem cumartesi hem pazar günü mü gireceğiz arkadaşlar?

    • Cumartesi Sabah ve Öğle iki oturum; Pazar sabah üçüncü oturum.
     Sınav giriş belgeleri sınava 5-6 gün kala sisteme eklenecek, sınav giriş belgesinde hangi gün saat kaçta, nerede ve hangi derslerden sınava gireceğinizi görebileceksiniz. Sınav giriş belgesini beklemeden 2018-3. dönem derslerinizi sistemden görebilirsiniz, derslerin yanında kaçıncı oturumda sınavına gireceğiniz yazar.

     • Açık Lise çıkmış sınav sorularını çözdüm ellerinize sağlık çok iyi olmuş en güzeli de değişen kitaplara göre testlerin eski ve yeni müfredat diye ayrılmış olması, kitabı değişen derslerde eski testlerle zaman kaybetmedim tekrar teşekkür.