Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı mezunları, 3. dönem sınavı sonucunda mezun olacaklar için 2. Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları devam ediyor 

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı mezunları, 3. dönem sınavı sonucunda mezun olacaklar için 2. Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları devam ediyor .

2. ÖĞRENCİ SEÇME SINAVINA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Avrupa ülkelerinde geçerli oturma iznine sahip Lise öğrenimlerini Türkiye’de yapmış olanların (Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı mezunları, 3. dönem sınavı sonucunda mezun olacaklar da dahil ) için Anadolu Üniversitesi Açıköğrretim Sistemi Yurtdışı Programları 2. Öğrenci Seçme Sınavı başvuruları 19 Haziran – 28 Temmuz 2023 tarihleri arasında alınmaya devam edecek.

Öğrenci Seçme Sınavı başvurusu için ayrıntılı bilgi ve başvuru bağlantısı globalcampus.anadolu.edu.tr web sayfamızın 19 Haziran 2023 tarihli duyurusunda yer almaktadır.

Vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın ve Türkçe bilen herkesin bu sınavlara başvuruda bulunması yaşadıkları ülkede eğitim seviyelerinin yükselmesi için önemli bir adımdır. Sınava başvuruda bulunanlara başarılar diliyoruz.

Ayrıca hafta içi Köln’de bulunan Batı Avrupa İrtibat Büromuz tarafından (resmi tatil günleri hariç)pazartesi-salı-çarşamba-perşembe-cuma günleri sabah 8.30-12.00 ve öğleden sonra 13.00-17.00 saatleri arasında 00 49 221 277 4950 numaralı telefonundan ayrıntılı bilgi verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2023