Dikkat: 170 krediyle kimler mezun oldu, diplomaları ne zaman alacaksınız, tam liste ve gerekli bilgiler burada

Dikkat: Bu haber sizi aşırı derecede sevindirebilir:

İçindekiler

AÖL Müdürlüğü kimlerin mezun olduğunu açıkladı. 45 bin 541 öğrenci bir kalemde mezun oldu.
Duyuru metni aşağıda: Özetle mezun olanların 5-6 Aralık sınavına girmesine gerek yok. Mezuniyet işlemleri 7 Aralık’ta yapılacak (sisteme işlenecek ve diplomaları verilmeye başlanacak).

  1. 2020/1. Dönemi için kayıt yenilemiş öğrencilerimizden; öğrenci listesinde adı, soyadı ve öğrenci numarası olanların 2020/1. Dönemi sınavına girmelerine gerek yoktur. Bu öğrencilerimizin mezuniyet işlemleri 7 Aralık 2020 tarihinden sonra yapılacaktır.
  2. 2020/1. Döneminde kayıt yenilemeyen öğrencilerimizden, mezuniyet şartlarını sağlayanların mezuniyet işlemleri de 7 Aralık 2020 tarihinden sonra yapılacaktır.

Mezun olanların TAM LİSTESİ için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: Bir excell dosyası indireceksiniz ve açıp öğrenci numarası veya ad-soyad olarak kendi adınızı arayacaksınız:

Öğrenci Listesi buraya tıklayın!

Dikkat: Bu tablonun cep telefonlarında açılabilmesi için Google Play’den bir Excell uygulaması indirmeniz gerekebilir. Ancak bu durumda da yaklaşık 46 satırlık bir dosyayı cep telefonunuza indrimeniz sorun olabilir. Tavsiyemiz bu dosyayı bir laptop veya masaüstü bilgisayara indirerek  açmanız.


Ya da buradan bakabilirsiniz:

170 Kredi ile Mezun Olanlar Listesi – TAM LİSTE

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Dikkat: 170 krediyle kimler mezun oldu, diplomaları ne zaman alacaksınız, tam liste ve gerekli bilgiler burada (2 Yorum)