KPSS Tarih Soru Uygulamaları | Tarihi Tekrar Mobil Uygulamamız Google Play de

Kpss Tarih mobil uygulamamız şimdi Google Play de. KPSS ye hazırlanan öğrenciler için Kpss Tarihte full yapmanız için hazırlanmış bir mobil uygulama. İnşallah bu uygulama ile KPSS Tarih te full yapacaksınız ve hayal ettiğiniz memurluğa atanacaksınız.

Kpss Tarih mobil uygulamamız şimdi Google Play de. KPSS ye hazırlanan öğrenciler için Kpss Tarih te full yapmanız için hazırlanmış bir mobil uygulama. İnşallah bu uygulama ile KPSS Tarih te full yapacaksınız ve hayal ettiğiniz memurluğa atanacaksınız.

KPSS Tarih ve AYT Tarih için hazırlanan uygulamamızdaki sorular uzun yıllar KPSS Tarih gruplarına ders vermiş, halen okulda Tarih Öğretmenliği yapmakta olan Mehmet İbiş tarafından hazırlanmıştır. Soruar telif hakkına tabidir. İleride kitap olarak yayınlanması düşünülmektedir. Öncelikle uygulamaız için öncüllü, uzun sorular yazmıştık ancak istedik ki 24 saniyede çözülen, bilgi yarışması tarzında ünitenin özünü öğreten sorulara ağırlık vermek için sorularımızı daha kısa hale getirdik. Bu bizi biraz yordu ama buna değer diye düşünüyoruz. En büyük mutluluğumuz sizin hedeflerinize ulaştığınızı görmek olacaktır. Ancak sizler de bize destek olursanız uygulamıza yıldız vererek ya da paylaşarak bu de bizi sevindirecektir.

Kpss Tarih mobil uygulamaızı indirmek için tıklayın. Kaydolun ve çözmeye başlayın.

 

Mehmet İbiş hocamızın KPSS Tarih için uzun yılların emeği olan, özellikleri soruların ayrıntılı çözümleri için yıllar süren çalışmasını incelemek için tıklayın.

Değerli arkadaşlar, uygulamamızın sizlere faydalı olmasını istiyoruz ve görüşlerinize önem veriyoruz. O nedenle sorularla, uygulamayla ve benzeri her şeyle ilgili olarak olumlu olumsuz fark etmez görüşlerinizi bize yazarsanız memnun oluruz. Sorularla ilgili görüşlerinizi uygulama üzerinden gönderebilirsiniz. Mesajlarınız en kısa sürede değerlendirirlip gerekli değişiklikler yapılacaktır.

Değerli arkadaşlar, Tarihi Tekrar uygulamızda toplamda 12 ünite olacktır. Ayrıca bir ünite de genel tekrar olarak koymayı uygun gördük. Soruları her gün girmeye devam ediyorum. 2020 Nisan 15 civarında tüm ünitelerin tamamlanmasını öngörüyoruz.

Tarihi Tekrar mobil uygulamamızdaki soruları çözebilmek için iyi bir şekilde ünite çalışmasının yapılması gerekmektedir. Mehmet İbiş hocanın telif hakkına tabi, başka yerde olmayan özel notlar için tarihitekrar.com web sayfasını ziyaret edin.

Tarihi Tekrar kitabımızdan örnek sorular çözmek için tıklayın

Yapılan her işte mutlaka hatalar olabilir, ancak azami gayret gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca uygulamamız yeni yayınlandığı için desteğinizi özellikle rica ediyorum.

Tarihi Tekrar Kpss Tarih ve AYT Tarih için soruların bulunduğu Mobil Uygulamamızda bulunan üniteler.

1. Bölüm: İslamiyet Öncesi Türk Devletleri 2. Bölüm: İlk Türk – İslam Devletleri 3. Bölüm: Osmanlı Devleti Siyasi Tarihi (Kuruluş ve Yükseliş Dönemi) 4. Bölüm: Osmanlı Devleti Kültür ve Medeniyeti 5. Bölüm: 17 ve 18. Yüzyılda Osmanlı Devleti(Duraklama ve Gerileme Dönemi) 6. Bölüm: 19. Yüzyılda Osmanlı Devleti (Dağılma Dönemi) 7. Bölüm: 20. Yüzyıl Başlarında Osmanlı Devleti (Trablusgarp Savaşı-Balkan Savaşları – I. Dünya Savaşı) 8. Bölüm: Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi (1919-1920) 9. Bölüm: Kurtuluş Savaşı Muharebeler Dönemi (1921-1922) 10. Bölüm: Atatürk Dönemi İç ve Dış Politika (1923-1938) 11. Bölüm: Atatürk İlke ve İnkılapları 12. Bölüm: Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 13. Bölüm: Genel Tekrar

Sorular ünite sırasına göre yüklenmeye devam edecektir.

Tarihi Tekrar Tarihi Tekrar KPSS Tarih Ayt TARİH KPSS 2020 #kpss #kpss2020 #kpsstarih #kpss #tarihbilgiyarışması

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.