25-26 Temmuz 2020 sınavında hangi derslerden sınava gireceğim?

Açık Lisesi sınavına hangi derslerden gireceğim? 25-26 Temmuz 2020 2. dönem sınavlarında hangi derslerden sınava gireceğinizi nasıl ve nereden görebilirsiniz. Aşağıda basit şekilde açıkladık. Sınava gireceğiniz dersleri, ders kodlarını, kredilerini, kategorilerini (ortak/seçmeli/alan) ve dönemlerini görün, bilinçli bir şekilde sınava hazırlanın.Evet açık liseli arkadaşlar, sınav hızla yaklaşıyor. Bu arada ders seçimini yaptıktan sonra çıktı almayan veya ders seçimini kendisi yapmayan arkadaşlar 25-26 Temmuz’da hangi derslerden sınava gireceklerini merak ediyor.

Aslında bu durum sistemin ders seçimleri bittikten sonra “Ders Seçimi” butonunun sistemden kaldırılmasından da kaynaklanan doğal bir durum. Evet sınava gireceğiniz dersleri nasıl göreceksiniz?

21-22 Mart 2020 sınavında hangi derslerden sınava gireceğim?

  1. Önce sisteme öğrenci girişi yapın.
  2. Sonra “Dönem Dersleri”ni tıklayın.
  3. Son dönem doğrudan görünecektir veya siz son dönemi seçtiğinizde (şu an için 2019 – 2. dönem) sınav günü sınava gireceğiniz dersleri görebilirsiniz.

Bir çıktısını almak veya bu dersleri çalıştığınız, soru çözdüğünüz uygulamada işaretlemek iyi bir hatırlama yolu olabilir.

Dönem kaybetmeden mezun olmak için, YENİ MÜFREDATA UYGUN Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Sınava gireceğiniz dersleri burada göreceksiniz, kıvrık kırmızı oka dikkat:

Hangi dersler için hangi kitaba çalışacağınızı görün, kitapları indirin, sınava gireceğiniz derslerin çıkmış sınav sorularını çözün.

Hangi derslerden sınava gireceksiniz?

Açık Lise Hangi Kitaptan Hangi Konuya Çalışacağım?

Açık Öğretim Lisesi ders kitapları değişti mi 2019 2020?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.