AÖL 2020-2. Dönem Kayıt Yenileme Tarihleri Duyurusu

İçindekiler

AÖL Müdürlüğü aol.meb.gov.tr resmi sitesinden 2020-2. Dönem Kayıt Yenileme Tarihleri Duyurusu yayınladı.Daha önce yayınlanan i2020-2021 İş Takvimi‘nde 2. dönem kayıt yenileme tarihleri 4 Ocak 2021  31 Ocak 2021 tarihleri arasında görünüyordu. Ancak Corona sebebiyle ertlenen 1. dönem sınavlarından sonra 2. dönem kayıt yenileme işlemleri de 4 Ocak’ta başlamayabilir. AÖL Müdürlüğü yayınladığı duyuru ile kayıt yenileme tarihlerinin en kısa sürede belirlenerek paylaşılacağını açıkladı. (Türkçesi, 2. dönem kayıt yenileme tarihi pandemi sebebiyle ertelendi, telaşa mahal yok, daha sonra belirlenip duyurulacak.)

Açık Öğretim Online Sınav Tarihleri Belli Oldu. Açık Lise 2020-1. dönem sınavları 25 Şubat’tan itibaren ONLİNE olarak yapılacak. 2. dönem Kayıt Yenileme İşlemleri ve Sınavı Ne Zaman Yapılacak? Tıklayın öğrenin!2020 / 2. DÖNEM YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME TARİHLERİ BELİRLENEREK EN KISA SÜREDE PAYLAŞILACAKTIR.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ İLE İLGİLİ TÜM BİLDİRİMLER İÇİN WEB SİTEMİZİ TAKİP ETMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.RESMİ KAYNAKLAR HARİCİNDE YAPILAN BİLGİ VE BELGE PAYLAŞIMLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ! 

Kaynak: aol.meb.gov.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.