Gelecek de bir gün gelecek

Gelecek de bir gün gelecek. Olağandışı zamanlardan geçiyoruz. Yurtdışı online sınavı 24 Aralık’ta duyuruldu, 26-27 Aralık’ta yapıldı. Yani duyurusu yayınlandıktan sadece 2 gün sonra online sınav yapıldı. 

Açık Öğretimli arkadaşlar, açıköğretim yurtiçi sınavı kararı da aynı şekilde olabilir. 
Şansın tanımını daha önce duymuşsunuzdur: Şans, fırsatlar karşısında hazırlıklı olmaktır. Tabii bunun için öncelikle: fırsatı görmek ve fark etmek gerekir.

Açık lise Yurtdışı sınavının online yapılması, açık lise sınavlarının bundan sonra online yapılmasının bir hazırlığı ve bir provasıdır.

Yakın bir zamanda açık lise 1. dönem sınavı da online olarak yapılacak. Bunun için gerekli hazırlıklar bir tarafından devam ediyor.

Öğrencilerimizin Dikkatine!Size düşen sabırla çalışmaya devam etmektir. Şans geldiğinde hazırlıklı olmak için sabırla çalışmaya devam etmek.

Her gün onlarca kere haberlere bakmak veya whatssapp’ı, facebock’u, twiter’ı, instagram’ı ile sosyal medyada saatleri öldürmek yerine derslerinize çalışmaya devam edin.

Corona karşısında milletçe mücadele verdiğimiz ve evlerimizde daha fazla zaman geçirdiğimiz bu günleri çalışmak ve okumak için, öğrenmek ve kendinizi corona sonrasına hazırlamak için çalışmaya devam etmek yapabileceğimiz en güzel şeydir.

Başarılar ve kolaylıklar…2019-2. Dönem Sınavına girmemiş Yurtdışı Oortadoğu Programı öğrencileri için 26-27 Aralık 2020 tarihinde Online Sınav yapılacak

2020 YKS ile üniversiteye kayıt yaptıran Açık Liseliler mezun edildi

Açık Liseliler ya Kredi Verilsin ya da Online Sınav Olsun Diyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İndirin, Açık Lise Sınavları Sorun Olmaktan Çıksın!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın