Açık Lise 2020-2. dönem online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açık Lise 2020-2. dönem online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açık Lise 2020 – 2. dönem online sınavları 25-29 Mart 2021 tarihleri arasında yapılıyor. Sınav ekranı 29 Mart Pazartesi gecesi saat 23:59 itibariyle kapanacak.Öte yandan 2. dönem online sınavlarını tamamlayan öğrencilerin gözü bir yandan sınav sonuçlarında. Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu online sınavın 4. günüden itibaren cevabı en çok merak edilen soru oldu.

Henüz resmi bir açıklama yok.

Online sınavların sonuçlarını ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Bu nedenle sadece geçen online sınav sonuçlarında olduğu gibi yaklaşık 10 içinde sınav sonuçlarının açıklanabileceği söylenebilir.

Ancak 25 Şubat 1. dönem online sınavlarının değerlendirilmesi ile ilgili tecrübeden dolayı daha erken bir açıklama beklenebilir. Tabii şu anda acil bir durum ve yakın tarihli bir sınav olmaması nedeniyle daha geç bir açıklamada ihtimal dışı değildir.

Bu süre içinde mezun olmayı bekleyen açık liseli öğrenciler için mezuniyet şartları burada.

Mezun olamayacak olan açık liseli öğrenciler için 3. dönem sınav tarihi AÖL İş Takvimi‘nde.

3. Dönem sınavına kimler girebilir, kaç tarihinde doğanlar 3. dönem sınavına başvurabilir sorusunun cevabı için buraya tıklayın.Son bir merak edilen soru da 3. dönem kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman olacağı, yani 3. dönem kayıt yenileme tarihleri

Şu anda 3. dönem sınavı için kayıt yenileme tarihleri de açıklanmış değil, sadece şu kadarı söylenebilir: Online sınav sonuçları açıklandıktan hemen sonra başlar veya 2020-2021 İş Takviminde CORONA öncesi planlandığı ve açıklandığı gibi 26 Nisan’da başlayabilir.Başarı ve kolaylık dileklerimizle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İndirin, Açık Lise Sınavları Sorun Olmaktan Çıksın!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.