Sınavsız 35 Kredi Sisteme Yüklendi

İçindekiler

Sınavsız 35 Kredi Sisteme Yüklendi

Corona virüs pandemi nedeniyle 3. dönem sınavı yapılmayacağı ve 3. dönem sınavına girmeye hakkı olanlara (7 Eylül 2003 ve daha önceki tarihlerde doğanlara) sınavsız 35 kredi verileceğini Açık Öğretim Lisesi resmi web sitesinden duyurmuştu.Bugün itibariyle sınavsız 35 kredi sisteme yüklendi.

Kredi bilgileri, başarılı ve başarısız ders bilgileri ileriki günlerde

Sisteme öğrenci girişi yaparak Kredi Bilgilerini tıklayıp kredilerinizin 35 kredi daha arttığını görebilirsiniz. Dönem bilgilerinde de değişiklik olduğunu 2019-3. dönem için kayıt durumunun eklendiğini görebilirsiniz.

SINAVSIZ 35 kredi alan bir çok açık liseli şu an itibariyle mezun olmuştur. Ancak henüz sistemde diploma tarihi, diploma notu gibi bilgileri göremiyorsunuz; haftaya bu bilgileri de sistemde görebileceksiniz.


Açık Lise mezuniyet şartları 2019 2020Açık Lise mezuniyet şartları 2019 2020 Açık Öğretim Lisesinden mezun olabilmek için aşağıdaki 4 şartın tümünün yerine getirilmesi gerekir.Şartlar için tıklayın.


Mezun olmayan arkadaşlar şu anda hangi derslerden geçtiklerini göremiyorlar, bu bilgiyi de ilerleyen günlerde görebilecekler.

Kimler SINAVSIZ 35 KREDİ alacak? Hangi derslerden kaç ile geçmiş sayılacaksınız?

Ek Sınav var mı?Mezun olmayan arkadaşlar EK Sınav olacak mı sorusunun cevabını merak ediyorlar.

EK Sınav konusunu biz de takip ediyoruz.

En yakın kayıt yenileme ve sınav tarihi ne zaman?24 Ağustos itibariyle 5-6 Aralık’ta yapılacak.

Corona Sonrası Açık Lise 2020 İş takvim için tıklayınız

4 Yıllık Alansız (Alan Yok 2) Sistemine Ait Dersler burada. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin en çok merak ettikleri konulardan birisi de hangi dersleri seçecekleri, hangi derslerin var olduğu? Yani kaçıncı dönemde hangi dersler var ve derslerin kredi değerleri kaç? Kaç kredi ile mezun olunur? Seçmeli dersler hangileri, ortak dersler hangileridir? Hangi derslerden muaf olabilir, hangi derslerden muaf olmazsınız? Bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz AÖL Alansız (ALAN YOK 2) Ders Tablosu

Düz Açık Lise Alansız (Alan Yok) Sistemine Ait Dersler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.